به روز نامه الكترونیكی درد نیوز اولین سایت حقوق بشر و محیط زیسنت ایران خوش آمدید تاسیس 1379 درد نیوز - پنجمین جلسه و نشست اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای دکتر بیژن حیادخت کاندیدا احتمالی مجلس –آستارا

دنیای وارونه-عجب رسمیه رسم زمونه

پنجمین جلسه و نشست اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای دکتر بیژن حیادخت کاندیدا احتمالی مجلس –آستارا

تاریخ:یکشنبه 10 آذر 1398-01:24 ق.ظ

پنجمین جلسه و نشست اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با  جناب آقای  دکتر بیژن حیادخت کاندیدا احتمالی مجلس –آستارا  


در پی درخواست تعدادی از کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، پنجمین جلسه و نشست اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا برگزار و بدینوسیله جناب آقای دکتر بیژن حیادخت پنجمین نفری بودند که رأس ساعت ۱۵/۴۵ روز  شنبه  مورخه ۹۸/۰۹/۰۹ با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود را ارائه دادند.
در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای دکتر جاوید لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا ضمن عرض سلام و درود به روح ملکوتی امام راحل، شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و مدافع حرم و درود بر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با عرض ادب و احترام به جمع حاضر خصوصا دکتر بیژن حیادخت به بیان سخنان خود پرداخته و ادامه دادند: حضرت موسی به ابلیس گفت: به من از گناهی خبر بده که اگر انسان انجام دهد بر او چیره میشوی و هر کجا که بخواهی او را میکشی؟ ابلیس گفت ۳ گناه است: ۱- هنگامی کهاو خودبین شده و از خودش خوشش آید ۲- هنگامی که عمل خود را بسیار بشمارد ۳- هنگامی که گناهش در نظرش کوچک گردد. ( اصول کافی, جلد ۲, ص ۲۶۲)
ایشان سپس با اشاره به سخنان امام علی (ع) که می فرمایند: ارزش هر انسانی به اندازه چیزی است که دوست می دارد . ادامه دادند: کسیکه تمام هم و غمش خدا باشد ارزشش نزد خدا بالاست.
وی در ادامه افزود انتخابات در نظام جمهوری اسلامی , مردمی ترین, دقیق ترین, سالم ترین , پرمشارکت ترین و واقعی ترین نظامات انتخاباتی در دنیاست که تا کنون اندیشمندان منصف جهان و حتی بعضا دشمنان انقلاب اسلامی به آن اعتراف و اذعان نموده اند.
وی سپس با اشاره به ص ۱۵۲ جلد ۱۸ صحیفه نور ادامه دادند انتخاب اصلح برای مسلمین یعنی انتخاب فردی که تعهد به اسلام و حیثیت آن داشته باشد؛ و همه چیز را بفهمد، چون در مجلس، اسلام تنها کافی نیست، بلکه باید مسلمانی باشد که احتیاجات مملکت را بشناسد و سیاست را بفهمد و مطلع به مصالح و مفاسد کشور باشد، و ممکن است به شما و گروه شما هم مربوط نباشد. اگر اصلح را انتخاب کردید، کاری اسلامی می‌کنید.
ایشان در پایان سخنانشان به ذکر فرازی از بیانات مقام معظم رهبری پردختند که می فرمایند:" آن کسانی که امروز با مردم حرف میزنند، آنچه که توانائی انجام آن را دارند و مردم به آن احتیاج دارند، آن را با مردم در میان بگذارند؛ قول بدهند با عقل و درایت عمل خواهند کرد؛ اگر برنامه‌ای در هر موردی از مسائل دارند، آن برنامه را برای مردم ارائه کنند؛ قول بدهند که با پشتکار و ثبات قدم در این میدان پیش خواهند رفت؛ قول بدهند که از همه‌ی ظرفیتهای قانون اساسی برای اجرای وظیفه‌ی بزرگِ خودشان استفاده خواهند کرد؛ قول بدهند که به مدیریت اوضاع کشور خواهند پرداخت؛ قول بدهند که به مسئله‌ی اقتصاد - که امروز میدان چالش تحمیلی بر ملت ایران از سوی بیگانگان است - بخوبی خواهند پرداخت؛ قول بدهند حاشیه‌سازی نمیکنند؛ قول بدهند دست کسان و اطرافیان خود را باز نخواهند گذاشت؛ قول بدهند که به منافع بیگانگان، به بهانه‌های گوناگون، بیش ازمنافع ملت ایران اهمیت نخواهند داد. بعضی با این تحلیل غلط که به دشمنان امتیاز بدهیم تا عصبانیت آنها را نسبت به خودمان کم کنیم، عملاً منافع آنها را بر منافع ملت ترجیح میدهند؛ این اشتباه است. عصبانیت آنها ناشی از این است که شما هستید، ناشی از این است که جمهوری اسلامی هست.
سپس جناب آقای دکتر بیژن حیادخت سخنانش را با آیه رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی شروع کرده و ضمن تقدیر و تشکر از اعضای حزب موتلفه اسلامی به دلیل برنامه ریزی برای برگزاری چنین جلساتی اظهار داشتند من افتخار میکنم که بعنوان عضو کوچکی از جامعه خیرین آستارا که از ۱۰ سال پیش شروع بکار کرده در خدمت قشر ضعیف نظام اسلامیمیان ایران عزیز باشم, ما دارای بهترین نظام و بهترین رهبر هستیم ما در جامعه خیرین اقدام به ساخت مسجد روستایی نموده و برای یتیمان خانه ساخته ایم و هر ماه ۳۰۰- ۲۰۰ مورد سبد کالا مابین مردم توزیع میکنیم, اعضای ما به عیادت مریضان در آسایشگاه سالمندان رفته و همه این عزیزان را رایگان به مشهد مقدس اعزام نموده ایم وی سپس با اشاره به اینکه در ۱۱ مسجد شهرستان برنامه حب الحسین یجمعنا را اجرا کرده و شور حسینی را اجرا کرده ایم و این پیام را به مردم رساندیم که امام حسین تمام زندگی ماست, ما به مردم میگوییم که بیایید با هم باشیم , حسینی باشیم .
جامعه شهری آستارا به تک تک برنامه های فرهنگی نیاز دارد امام جمعه محترم, فرماندار معزز و روحانیون شهرمان همکاری خوبی با جامعه خیرین دارند, ما امسال حدود ۲۵۰ نفر به کربلای معلی اعزام کردیم و اگر عمری باشد در سالهای آتی این میزان را افزایش خواهیم داد
ایشان سپس ادامه دادند: من مقلد مقام معظم رهبری بوده و وجوهات شرعیم را به دفتر ایشان اهدا می کنم
حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا, [30.11.19 21:19]
من ارادت خاصی به مقام رهبری دارم زیرا ایشان مملکت اسلامیمان را به بهترین وجه اداره میکنند ما از مردم میخواهیم ولایتمدار بوده و به رهبرمان کمک کنیم
ایشان با اشاره به اینکه نیاز مبرم شهرستان در بخش درماتی است اظهار داشتند بحمداله توانستیم مجوز ساخت بیمارستان فوق تخصصی ۶۴ تختی را گرفته و تا کنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشیم که انشالله با تکمیل آن برای نزدیک به ۵۰۰ نفر اشتغالزایی شده و ۴۵ نفر متخصص را جذب خواهیم کرد .
ایشان آستارا را پیشانی نظام جمهوری اسلامی ایران خوانده و از محرومیت آن انتقاد کرد و ادامه داد تا آنجا که در توان دارم در محرومیت زدایی آن کوشش خواهم کرد.
وی از جمع حاضر خواست که اگر یتیمی را میشناسید که شبها گرسنه میخوابد به ما اطلاع دهید وی سپس اظهار داشت اهداف آینده ام ۲۷ مورد است که بعدا تحویل آقای لقمان نیا خواهم داد تا مطالعه کند.
وی با اشاره به اینکه تا بحال در روستاهای تالش یک باب مدرسه و یک مسجد ساخته ایم از آمادگیشان برای اجرای سربندی هر مسجدی که در آینده ساخته شود خبر دادند
ایشان سپس ادامه دادند در جامعه خیرین جلسه گذاشته و متوجه شدیم در شهرمان کم کاریهای زیادی صورت گرفته که مورد قبول ما و مردم شریف شهرستان نیست بنابراین تصمیم گرفتیم در انتخابات شرکت کنیم تا بتوانیم این کم کاریها را پوشش داده و به پیشرفت شهرمان کمک کنیم و اگر قرار باشد در حاشیه مانده و نظاره گر باشین و باعث ناراحتی مردم شویم هر جرمی که افراد نالایق مرتکب شوند در جرمشان شریک هستیم.
وی با اشاره به اینکه مدیر عامل جامعه خیرین و بیمارستان هستم فردی فعال و کاندیدای معرفی شده از طرف جامعه خیرین هستم و اگر همین الان اعضای محترم جامعه خیرین از من بخواهند از کاندید شدن انصراف دهم این کار را خواهم کرد.
سپس ادامه دادند برای آینده ۴ پروژه خواهم داشت که بعدا اعلام میکنم.
ایشان خودشان را فردی مستقل و تابع مقام معظم رهبری معرفی کرده و اعلام نموند تا جان دارم از مال و جانم گذشته و در خدمت مقام معظم رهبری خواهم بود و اگر خدا صلاح دانست و مردم ما را قابل دانستند برنامه های مختلفی دارم که اگر چه رای بیاورم یا نیاورم این برنامه ها را ادامه خواهم داد.
ایشان از دریافت مجوز ام ار آی و جراحی قلب باز  در بیمارستان ۶۴ تختخوابی خبر داده و ادامه دادند من معتقد به کار شورایی بوده و اعتقاد زیادی به همفکری و تصمیم گیری با افراد ولایتمدار و مومن و انقلابی دارم.
سپس سخنانشان را با ذکر صلواتی بر محمد (ص) پایان داد.
جلسه راس ساعت ۱۷ به کار خود پایان داد.

ژ"
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic